Upozornění: změny příjezdu k prodejně Nová Bělá - více zde. Změny otevírací doby prodejny Praha - více zde. Produktové změny - více zde.
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Lukostřelecké emblémy

Lukostřelba emblémy UV HQ.

Zobrazit celý popis

Seřadit podle: Doporučené Od nejlevnějšího Od nejdražšího Od nejnovějšího

V nabídce je 0 produktů - filtrujte výsledky přesně dle Vašich požadavků.

Zobrazujeme 1-0 z 0 produktů

| 1|
V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Lukostřelba trofej a další ocenění

Každý, kdo se účastní nějaké sportovní lukostřelecké soutěže, touží si odnést trofej vítěze. Podaří se to ovšem pouze tomu nejlepšímu. I v České republice je poměrně rozšířeným sportem lukostřelba. Trofej z ní znamená potvrzení toho, že lukostřelec zvládnul všechny střelecké disciplíny s výbornou muškou a s nejlepším časovým limitem. Trofeje a poháry pro lukostřelbu jsou vyráběné v několika velikostech, jejich součástí je také mramorový podstavec ve světlém provedení. Trofeje lze označit štítkem s uvedením názvu a data pořádání soutěže.

 

Lukostřelecké emblémy

Hledáte ta pravá ocenění pro nadšené lukostřelce? Pak jste na správném místě! Z širokého výběru kvalitně zpracovaných emblémů si můžete vybrat ten pravý jako cenu pro střelce s nejpřesnějším okem a nejvytrénovanější muškou.

Emblémy jsou kvalitně zdobené a z těch nejlepších materiálů, které vydrží na poličce slávy nejednoho lukostřelce až do konce života. K dispozici je výběr z mnoha různých variant, z nichž jedna jistě bude ideální pro vaši soutěž či představení. Zvolit můžete různé typy podstavců či zdobených provedení pohárů a medailí a objednat si tak emblém přesně na míru.

Zobrazit celý popis