Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Chcete pro svou sportovní, kulturní, společenskou, firemní akci něco jedinečného? Design, který bude odpovídat vašim představám? Bude v požadované barvě, tvaru a velikosti? Potřebujete exkluzivní trofeje a poháry, které nebude mít nikdo jiný? V jedinečnosti je síla a naše výroba uspokojí i nejnáročnější klienty. Vlastníme nejmodernější velkoformátové tiskárny, tiskárny s UV LED technologií, laserové a gravírovací systémy.


Trofeje s vlastním logem, vlastní tvar či nápad kvalitně zapracujeme a pošleme na schválení.

 

Kolik to bude stát?

Naše ceny jsou příznivé. Medaile, trofeje, plakety - to vše umíme a ceny začínají na 20 Kč za ks (medaile) 79 Kč za ks (trofeje).
Cena je závislá dle použitých materiálů, velikosti, počtu kusů.

Od kolika kusů?

Zakázkovou výrobu jsme schopni realizovat od 20 kusů.

Jak dlouho to potrvá?

Záleží na vytíženosti provozu. Zakázku jsme schopni realizovat od 3 do 14 dnů. Bližší informace o termínu dodání vám sdělíme v kalkulaci.

Připravíte nám grafiku?

Ano, máme tým vlastních grafiků, kteří připraví kompletní grafický návrh do 48 hodin a zpracování produktu včetně návrhu potisku a doplnění loga či obrázku. Design bude u nás uložen a můžete si tak objednávat svoje vlastní jedinečné trofeje.

Jak na to? 

1
2 3 4 5 6 7
Zvolte si typ ocenění
např. ACZ
Napište jak si představujete svoji trofej (barva, tvar, desing) Zvolte tloušťku materiálu (akryl:0,3 | 0,6 | 1,0 | 1,5 |2 cm) a velikost v cm Zašlete logo ve vektorech či křivkách nebo JPEG 300 dpi Odešlete svůj požadavek Zašleme vám návrh Po odsouhlasení začneme s výrobou

Ukázky realizace 

 Prohlédnout další ukázky zakázkové výroby >>

 Další naše služby:

 

Zaujala vás naše nabídka?

Pošlete nám poptávku. Zdarma vám vytvoříme cenovou nabídku.


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy