Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Věnce

Při hledání vhodného ocenění výkonu, můžete vybírat i z naší nabídky věnců. Ty dodáváme ve třech barevných provedeních – zlatá, stříbrná a zelená. Každý věnec má průměr 50cm a dodává se včetně stuhy. Je jen na Vás jak s tímto originálním oceněním naložíte.

V nabídce je 0 produktů - filtrujte výsledky přesně dle Vašich požadavků.

Zobrazujeme 1-0 z 0 produktů

| 1|
V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Věnce pro vítěze

Nabízíme nejen věnce pro vítěze - ve zlaté barvě, ale i stříbrný věnec za druhé místo a zelený za třetí místo. Vavřínové sportovní věnce mají průměr 50 centimetrů a v ceně je obsažena i stylová stuha. Vítězný věnec nabízíme v jednotném průměru 50 centimetrů.

Závodní věnec a další ocenění

Klasický závodní věnec vyrobený ze standardních materiálů není jediným věncem, kterým pořadatelé obdarovávají vítěze. Například spolek TJ Klášterec nad Ohří vymyslel pro své účastníky originální cenu v podobě věnce složeného z buřtů.

Vavřínový věnec

Od dob Římské republiky je udělován vavřínový věnec jako nejvyšší ocenění pro vojenské generály, sportovce a básníky. Vavřínový věnec ukázal veřejnosti, kdo je tady vítěz, symbolizoval úspěch, vítězství, slávu a obětavost. Klasický vavřínový věnec se vyráběl z listů vavřínů. Dnes se kvůli ceně a stálosti materiálů využívají různé umělé materiály, které snesou i horší zacházení. V našem e-shopu můžete zakoupit vavřínové věnce různých velikostí. Uspokojí závodníky motorových akcí, biketrialu i motokrosu.