Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

10 tipů na dárky pro biatlonisty

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Máte doma milovníka či milovnici tohoto zimního sportu, datum jeho narozenin se neúprosně blíží a vy si nevíte rady čím potěšit, abyste nešlápli vedle? Právě Vám jsou věnovány následující řádky, kde najdete 10 tipů na dárky pro vaše nejbližší.

 

1. Mechanická střelnice

Zvlášť v období, kdy byla veškerá sportovní zázemí uzavřena veřejnosti by se taková střelnice doma na zahradě opravdu hodila, alespoň pro trénink střelby. Jedná se sice o jeden z finančně náročnějších darů, ale také z těch užitečných.

 

2. Funkční prádlo, nebo poukaz na něj

Dar vhodný nejen pro biatlonisty, ale pro sportovce obecně. Pokud si nevěříte na přímý nákup oblečení, vyhledejte specializovanou prodejnu (nebo tu, kde víte že dotyčný rád nakupuje) a zakupte mu zde voucher.

 

3. Ledvinka na běžky

Maličkost, kterou oslavenec ocení jakmile vyrazí na běžky. Do ledvinky vloží lahev s vodou, klíče, mobil a může vyrazit. Vyplatí se investovat do zateplené ledvinky, v níž tekutina v zimě nemrzne.

Ledvinka s bidonem Swix SW003

 

4. Obal na malorážku

Buď najdete vhodný v obchodě, nebo ho nechte ušít na míru podle svých preferencí! Taktový na míru dělaný obal určitě trhne úspěch.

 

5. Odpočinkový zážitek

Opět dárek vhodný pro sportovce obecně. Biatlon je sport, který je namáhavý fyzicky i psychicky a nejspíš nikdo neřekne ne naprostému uvolnění v saunovém světě nebo na masážním lehátku.

 

6. Sada vosků na běžky

Jste-li úplně bezradní a dotyčný už doma snad všechno má, sáhněte po spotřebním zboží, je to levné a praktické.

 

7. Protiskluzový řemen

Opět můžete najít vhodný v obchodě, ale taky ho můžete vylepšit, například vlastním potiskem s motivační hláškou. Praktický dárek, který potěší.

 

8. Vhodná literatura

Kromě knih oslavující českou biatlonovou scénu a výsledky našich sportovců máme namysli hlavně naučnou literaturu, například o stravování, tréninku mimo sezónu a mnoho dalšího.

 

9. Sluneční brýle

Skvělým dárkem který Vás nebude stát měsíční plat jsou sluneční brýle s ochranným filtrem proti UV záření. S těmi ho při závodu nic nevyvede z míry.

 

10. Vstupenky na atraktivní závod

Pokud Váš biatlonový nadšenec momentálně nezávodí sám, určitě mu uděláte radost tím, že si s ním vychutnáte závod alespoň z tribuny. Ať už v Novém Městě na Moravě, nebo v Hochfilzenu s týdenní rekreační lyžovačkou.

Akrylátová trofej ACLC001M5

.. nebo také sportovní trofeje

A na závěr jeden speciální tip. Darujte biatlonové trofeje s možností potisku na přání.


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy