Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

10 tipů na dárky pro hráče baseballu

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Baseball patří mezi kolektivní míčové hry, ve které soutěží dva týmy o nejvyšší počet bodů. Populární je především v Americe, avšak i v České republice si v průběhu let našel své místo. Máte i vy v rodině či mezi známými hráče baseballu? Jistě si říkáte, co by takový baseballista ocenil pod stromečkem. Vánoce se totiž neúprosně blíží, a pokud byste rádi viděli radost v jeho obličeji, představíme si pár tipů na dárky přímo pro hráče baseballu.

 

1. Náčiní pro začátečníky

Pokud máte malé děti, které s baseballem chtějí začít, který dárek by mohl být vhodnější než set pro začátečníky? Může obsahovat například pálku, míčky, rukavice a domácí mety. Pro menší hráče z důvodu bezpečnosti zvolte nejprve plastové náčiní. Později se dají sehnat mnohem kvalitnější potřeby rozdílných velikostí a materiálů.

 

2. Baseballové dekorace

Takový nadšenec jistě ocení i různé dekorace do pokoje. Existují například rukavice určené přímo do pokoje jakožto dekorace. Není to však jediná možnost. V obchodech se setkáte s plakáty baseballových hvězd či jejich figurky určené pro sběratele.

 

3. Kšiltovka oblíbeného týmu

Pokud uvažujete prakticky, a zároveň chcete něco dostatečně sofistikovaného, kšiltovkou s logem oblíbeného baseballového týmu nic nepokazíte. Víte, že dnes již celosvětově známý znak “NY” na kšiltovkách je vlastně logo týmu New York Yankees?

 

4. Baseballový dres

V každém sportu se setkáte s fanouškovskými dresy, stejně tak je to i v baseballu. Pokud někomu opravdu budete chtít udělat radost, dres oblíbeného týmu, dokonce konkrétního hráče, bude sázkou na jistotu. Na internetu se setkáte s motivy týmů z Americké ligy i z Národní ligy.

 

5. Profesionální vybavení

Dlouhodobý hráč baseballu potřebuje kvalitní vybavení. Místo toho, aby za něj musel sám utrácet a vy mu pořizovali něco naprosto zbytečného, zkuste se zaměřit na to, co nezbytně potřebuje. S novou pálkou se bude hrát mnohem lépe, a navíc si můžete být jistí, že si na vás obdarovaný při každé hře vzpomene. Musíte si ale dávat pozor na velikosti, délky a další parametry. 

 

6. Tréninkové potřeby

Trénovat musí každý, pokud se chce někam posunout. Baseballista jistě ocení pomůcky k procvičování koordinace, rychlosti nebo síly. V obchodech seženete různé proskakovací obruče, žebříky (nejlépe s nastavitelnými příčkami), ale i různé radary a snímače sloužící k analýzám při tréninku.

 

7. Doplňky stravy

Sportovci často potřebují dodat tělu touto cestou některé látky, které nezvládají dostatečně doplnit ve stravě. Opravdu kvalitní balení bývají často peněžně náročnější, můžete tak někomu ušetřit peníze. Výběr není náročný, existují balení vytvořené přímo pro sportovce obsahující různé vitamíny, minerály a další látky.

 

8. Kniha o baseballu

Ne každý se narodí jako horlivý čtenář. Jak takového člověka přivést ke knihám? Co takhle pořídit knihu odpovídající jeho zájmům? Historie baseballu, známé osobnosti, nebo například pravidla a správná technika hry budou jistě skvělou volbou.

 

9. Nadhazovací stroj

Pokud nechcete na dárku šetřit, nadhazovací stroje umožní sportovci trénovat kdykoliv bude chtít. Jedná se však o opravdu významnou investici, kterou je třeba zvážit. Baseballista to musí se sportem myslet opravdu vážně.

 

10. Vstupenky na Baseball

V USA se odehrává mnoho baseballových zápasů. Můžete koupit online vstupenky na jakýkoliv zápas budete chtít. Ulovit nejlepší místa je možné s dostatečným předstihem. Výlet se vám prodraží především kvůli letenkám, ty bývají často dost drahé. Můžete však pobyt prodloužit na několik dní a zajistit tak nezapomenutelný zážitek.

 

11. Bonusový tip

Stále nevíte, co darovat? Co takhle baseballovou trofej či medaili? Udělejte z vašeho kamaráda nejlešpího hráče.

Akrylátová trofej ACSC001M10


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy