Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

5 tipů: co koupit mamce k 50. narozeninám

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Padesátiny jsou velkým výročím a zvlášť v případě, kdy jde o ženu. Co darovat k padesátinám mamince se může zdát jako o to těžší otázka. Je potřeba do toho zahrnout vděk za péči, lásku a pomoc v těžkých situacích. Dárek by proto měl být něčím speciální. Nemusíte se zaměřovat jen na klasiku, dárky jdou vybrat i s humorem. Záleží na tom, co má vaše maminka ráda a co chcete dárkem vyjádřit. Podívejte se na několik tipů, které vám pomůžou s výběrem toho, co dát mamce k 50. narozeninám.

žena 50 let

Dopřejte mamince péči

Ženy v tomto věku už se o sebe potřebují víc starat, a proto má většina z nich oblíbenou svou kosmetiku. Podívejte se, co používá, a snažte se ji vybrat v dárkové sadě nebo ji aspoň sestavit z více kusů do dárkového balíčku. Maminka uvidí, že na ni myslíte. Nebo můžete rovnou pořídit kupony na kosmetické ošetření nebo zkrášlující proceduru, kde si péči sama vybere.

 

Věnujte mamce památku

Pokud chcete, aby měla maminka na svou oslavu 50. narozenin krásnou připomínku, podívejte se po něčem trvalejším. Skvělým příkladem je medaile k padesátinám. Může si ji zavěsit na stěnu nebo položit do prosklené skříňky, takže nezabere žádné místo. Přitom zůstane pěkným důkazem toho, že na ni myslíte a stálým oceněním pro vaši maminku.

 

Vymyslete zážitek, na který nezapomene

Nechcete-li se držet materiálních dárků, zapřemýšlejte nad zážitkem. Může jít o malý výlet, kam pojedete s maminkou společně. Buď na místo, ke kterému ji vážou hezké vzpomínky nebo někam, kde zažijete nějaké dobrodružství. Skvělým zážitkem je třeba let v balóně poblíž místa bydliště, aby si mohla prohlédnout své okolí z nové perspektivy.

 

Vyberte šperk, na který můžete přidat text

Většina žen má ráda šperky. Patří-li k nim i vaše maminka, zkuste se podívat po takovém, na který můžete nechat vyrýt vzpomínkový text. Jde to u náramků, prstýnků i přívěsků. Důležité je držet se maminčina vkusu a vybírat podobné šperky těm, které už má.

 

Když si nejste jistí, zachrání vás květiny

Pokud jste si pořád nic nevybrali, zkuste to s květinami. Kytice by ale pro tuto příležitost měla být větší, aby odpovídala jubileu.


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy