Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Dárek pro kutila

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Hledáte-li narozeninový dárek, který potěší nejednoho kutila. Potom jste tu správně. Připravili jsme pro vás několik inspirativních dárků, jimiž můžete obdarovat řemeslníka, zahrádkáře či manuálně zručného muže.

S těmito nástroji mohou bez obav pracovat i ženy. S nimi půjde všem práce od ruky. Kvalitní nářadí předních i méně známějších značek je praktický dárek, který se pohybuje v různé cenové hladině.

Do domácí dílny stačí pořídit i nějaký levnější kousek. Taková akumulátová vrtačka nebo sada aku vrtacích šroubováků stojí cca 1000 Kč. V různých specializovaných eshopech lze sehnat toto nářadí značek (Makita, Einhell, Bosch, Narex, Hecht, Güde, PowerPlus, Profi Tools, Proteco, Protool, Ryobi, Sharks, Silverline, Skil atd.) i za mnohem nižší ceny. Samozřejmě využít se dá i povánočních slev. V tomto období je pro zákazníky uchystána výprodejová nabídka, ze které si dozajista každý vybere ten správný model za opravdu zvýhodněnou cenu. Můžete si zakoupit nejenom toto zmíněné elektrické nářadí, ale i další modely jako horkovzdušnou pistoli, kladivo, frézku, pilu, brusku, multifunkční nářadí a jiné příslušenství. Nabídka obsahuje klasické elektrické vrtačky, tak i varianty s příklepem nebo se zpětným chodem.

Do profesionální dílny patří výkonnější produkty, do nichž je potřeba investovat větší finanční obnos. Pro představu jde o částku pohybující se v řádu tisíců korun. Určitě se shodí toto profesionální nářadí leckterému odborníku. Ten vedle multifunkčních instrumentů musí mít při ruce například obráběcí stroje na dřevo či na kov. Eventualitou je i svařovací či vzduchová technika.

Kromě elektrických nástrojů můžete jedinci věnovat praktickou sadu nářadí, jako jsou imbusy a klíče. Oblíbeným dárkovým předmětem je i řetězová pila na dřevo, zavírací nožíky a stylové nože, zahradní či grilovací technika. Velmi se osvědčilo také malé výčepní zařízení, které poslouží k pohodovému domácímu využití. S tímto dárkem uděláte jistě každému muži vekou radost.

Obdarovat svého nejbližšího člověka můžete úžasnými srandovními předměty, ze kterých čiší nápaditý vtip a žertovnost. Jako nevšední dárek se skvěle hodí pohár. Ten můžete nechat potisknotu titulem Nejlepší kutil a ocenit jim za zručnost. Poháry či trofeje si kutil jako upomínku může vystavit na ponk ve své dílně či v obývacím pokoji na místo, kde to každý uvidí.
 


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy