Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Dárky pro jachtaře

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Čím asi letos překvapíte svého nadšence jachtingu? Nad touto nelehkou otázkou si mnohé ženy lámou hlavu, neboť se pokaždé chtějí vytasit s něčím originálním. Pod vánočním stromečkem se tak objevují všemožné dárečky, které potěší leckterého milovníka lodí, jachtingu i moře. Některé z nich jsou opravdu netradiční. Přinášíme vám několik tipů na dárky pro jachtaře, jejž nikdy nezklamou.

Co takhle dát mu zážitkový dárek v podobě prožitého dnu na jachtě či plachetnici na území České republiky. Takový dáreček vás vyjde od 2 tisíc do 5 tisíc korun. V nabídce zážitkových programů vás může uchvátit i jízda na motorovém člunu, romantická večerní plavba, pobyt či výlety na lodi. Dopřát sobě i svému muži můžete dovolenou plnou adrenalinu a romantiky. Zakusit můžete Baltské moře se svým drsným půvabem, Rudé moře s pohádkově bohatým podmořským životem anebo Jadranské moře. Za takový zážitek zaplatíte něco okolo 18 tisíc korun za osobu. Záleží, o jakou destinaci půjde.

Svému muži či příteli darujte kurzy jachtingu, mezi nimiž najdete kapitánské kurzy (moře teorie, moře praxe a vnitrozemské vody), kapitánské zkoušky a typy kapitánských průkazů.

Vybrat mu můžete knížku s jachtařskou tématikou, jako je Průvodce světem jachtingu, 200 tipů pro jachtaře. Skvělá je i rozsáhlá publikace o uzlech a uzlování - Gordon Perry & Steve Judkins, praktická příručka pro kapitány - Simon Jollands & Rupert Holmes.

K zajímavým dárkům pro jachtaře jsou považovány jachtařské nože (s velkou čepelí, multifunkční modely, edice s pojistkou, pevné modely v koženém pouzdře, fluoreskující kolekce), hodinky v nových inovativních designech s technologickými vychytávkami, navigační přístroje, dalekohledy, kompasy apod. Důležité jsou i námořní mapy, záchranné prostředky, ostatní palubní výbava, jachtařské oblečení, boty, brýle a hřejivé doplňky. K některému z těchto dárečků můžete přikoupit lodní kosmetiku.

Další aternativou je darování skleněné trofeje s potiskem, kterou můžete jachtaři sdělit, že je kapitán vašeho srce či nejlepší jachtař v Praze.

 


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy