Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)
Hledáte nejlepší dárky pro volejbalisty? Poradíme vám tipy a triky, které nezklamou

Hledáte nejlepší dárky pro volejbalisty? Poradíme vám tipy a triky, které nezklamou

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Pokud máte ve svém okolí volejbalového sportovce, kterého si přejete obdarovat, poradíme vám pět tipů a triků pro nejlepší dárek. Díky tomu, že znáte jeho zaměření, koníčky a oblíbený sport, máte napůl vyhráno. Teď už se jen stačí rozhodnout, který sportovním dárkem chcete oslnit.

 

Kvalitní značkový míč

Nebyl by to ten správný volejbal, pokud by nebylo kvalitního míče. Každý kdo sportuje, se rád drží ve formě a pořizuje si k tréninku vlastní náčiní. Proto určitě nic nezkazíte novým míčem. Pokud se vydáte do specializovaného sportovního obchodu a necháte si poradit odborníky, můžete ulovit míč za příjemnou cenu a s velmi kvalitním provedením. Třešničkou na dortu jsou různé nápadité motivy, které obdarovanému vytvoří úsměv na tváři, při každém tréninku.

 

Sportovní oblečení

Pokud sportovce znáte o něco lépe, můžete si troufnout vybrat i slušivé sportovní oblečení. Ujistěte se, že jde o pružné a vzdušné materiály, které se hodí přímo na volejbal. Obdarovaného určitě potěší kousky, které budou barevně ladit nebo disponovat nějaký netradičním prvkem.

 

Nápadité doplňky a drobnosti

Někteří nadšenci volejbalem doslova žijí. Můžete se tedy vydat do tiskárny nebo grafického studia, kde vytvoří vámi požadovaný návrh a otisknou ho například na hrnek, tričko, placku, nebo sportovní lahev.

Zážitkové dárky

Není nad to darovat někomu zkušenosti, čas nebo jen krásný zážitek. Na internetu lze vyhledat mnoho nabídek k letnímu soustředění, které svému volejbalistovi můžete koupit jako dárek. Pokud máte k dispozici vyšší finanční prostředky, zkuste mu zpestřit den domluvenou návštěvou s vyhlášeným trenérem.

 

Vstupenky na oblíbený team

Při tomto kroku budete muset nejprve provést malý průzkum. Zjistěte, jaký se vašemu obdarovanému líbí team, a následně mu kupte lístky na zápas. Nezapomeňte vždy zakoupit dva kusy, aby si dotyčný mohl vybrat svůj doprovod.

 

Titul nejlepší volejbalista

A na závěr jeden bonusový tip. Darujte volejbalovou trofej s potiskem dle vlastního přání. Oceňte sportovní výkony, píli, titulem nejlepší volejbalista okresu, města či klubu. Nebo jen dejte výroční trofej s nápisem 20 let klubu.

Akrylátová trofej ACBTM08

 


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy