Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Nejlepší basketbalové dárky

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Basketbal patří mezi nejpopulárnější sporty u nás a kromě profesionálních sportovců se mu věnují i hráči všech věkových kategorií od dětí až po seniory. Ať už máte doma malého basketbalistu, nebo si basket chodí zahrát váš partner, sourozenec nebo kamarád, pro každého milovníka tohoto míčového sportu můžete najít spoustu zajímavých dárků, které ho určitě potěší.

 

Oblečení nikdy neurazí

Asi nejjednodušší je začít u oblečení. Basketbalisté potřebují trička, tílka, šortky, mikiny, kalhoty/tepláky, ale i ponožky. To vše od nejrůznějších sportovních značek najdete jak v kamenných sportovních obchodech, tak v internetových e-shopech. Skvělým dárkem může být i kšiltovka s logem oblíbeného basketbalového klubu. Podobné je to také s basketbalovou obuví, ale boty hlavně musí dobře sedět.  Takže nejlepší je vzít basketbalistu do obchodu s sebou a nechat mu boty, které chcete věnovat, vyzkoušet, aby se mu v nich dobře pohybovalo. K botám patří samozřejmě stylové tkaničky, které se dají koupit v nejrůznějších barvách. Díky neobvyklým barevným kombinacím bude pak právě váš basketbalista k nepřehlédnutí.

Akrylátová trofej ACBTM05

Basketbalový míč a další potřeby

Basketbal se nedá hrát bez míče, takže i kvalitní míč může potěšit hráče každého věku, stejně jako pořádná taška, do které se mu vejde kompletní basketbalové vybavení. Dárkem pro basketbalistu mohou být i návleky na namáhané části končetin, jako jsou kolena, zápěstí, stehna. Některé návleky je označují také jako stabilizátory. Máte-li za domem kousek betonového plácku, tak i obruč se síťkou pro trénování hodů na koš. Pod koš se dá namontovat i speciální síť, která rychle vrací míče přímo do rukou hráče. Praktické jsou i čelenky nebo potítka na ruku.

Medaile MDT0001M5

Neutrácejte majlant

Basketbalista by se měl věnovat také posilování a trénování dalších pohybových dovedností, takže mu můžete koupit třeba činky, balanční podložky, nebo nejrůznější pomůcky pro zlepšení rovnováhy či postřehu. Dárek pro basketbalistu vás nemusí zruinovat. Můžete pořídit menší drobnost, jako například basketbalové trofeje, které hráči vtipnou formou ocení jeho snahu.


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy