Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Nejlepší dárek pro automechaniky

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Řešíte na poslední chvíli dárky pro své nejbližší, pak zde najdete několik tipů. Chcete svému muži pořídit originální a přitom praktický dáreček, potom by se vám mohl shodit keramický hrnek, jenž udělá radost nejednomu automechaniku. Jde o model hrnku z keramiky, který je dozdoben vtipným potiskem. Šálek má obvykle objem cca 250 ml. Lze jej dát bez problémů do myčky či mikrovlnky. Váš muž jej bude mít na vhodném místě stále při ruce, když si bude chtít připravit lahodnou kávičku nebo dobrý čaj. Hrneček s potiskem automechanika stojí přes 170 Kč. V některých eshopech se dá pořídit za výhodnější cenu a to cca 130 Kč.

Motorsport Akrylátová trofej ABT0002M9

Takovému automechaniku můžete pod vánoční stromeček nadělit pracovní oděv. Vyzkoušet můžete termoprádlo, kalhoty s kontrastními švy, vestu s multifunkčními náprsními kapsami na suchý zip, bundu s náprsními kapsičkami, tričko a ponožky. Ani pracovní obuv není marná.

Motorsport Akrylátová trofej ACL15NM19

Svému muži, otci anebo příteli můžete věnovat dárky pro kutily, mezi něž patří klíče, šroubováky, sada nářadí, vrtáky, stříkací pistole, aku šroubovák, dílenské nářadí. Automechanik ke své práci potřebuje mnoho jiných nástrojů jako lehátko montážní, startovací kabely, hadicové kleště na spony, soupravu na diagnostiku vstřikovačů, soupravu k měření kompresního tlaku oleje, lampu, nabíječku atd.

Motorsport Figurka LUX RF1187

Nicméně darovat mu můžete také budík tajného agenta nebo budík ve ztvárnění pneumatiky. V nabídce dárků pro muže seženete také budík dynamit, biologické hodiny pro muže, alkoholové (šachy, basketbal, golf, bingo, piškvorky, ruletu), zavírací nože, zlaté šampaňské, bombastický otvírák lahví, popelník, zahradní flexibilní hadici, stojan na víno. Znamenitým dárek je i termo hrnek pneumatiky, termoska v podobě náboje, reproduktor pro mobil, sladké slipy, nápojová pumpa. Potěší také nějaké pěkné ocenění z nabídky Motorsport v našem e-shopu.

Motorsport Plaketa PLP3M20

Nejlepším dárkem pro automechaniky je i kožená peněženka či stylový opasek.


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy