Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Nejlepší dárky pro chovatele

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Čím potěšit toho, kdo má doma mazlíčka? Chlupatý či jiný kamarád je pro něj tou bezesporu největší radostí, s vhodně zvoleným dárkem ale zabodujete. Přinášíme vám několik užitečných typů.

 

Polštář se zvířecím motivem

Stane se vtipnou dekorací každého interiéru nebo milou připomínkou. Zaručeně potěší i ty, kteří zvíře v posteli ze zásady odmítají, protože je nebaví neustálé uklízení chlupů a neklidný spánek kvůli kočce nebo psovi, kteří jsou schopni zabrat polovinu postele. Polštářek vám zajistí krásné snění

 

Hrníček

Patří mezi klasické a oblíbené dárky. Umožní vám si vychutnat ranní kávu tak trochu jinak a případně si svého miláčka vzít i tam, kde to za normálních okolností není možné, třeba do zaměstnání.

 

Trofeje pro chovatele

Trofejí můžete ocenit majitele za nejvychovanějšího, nejroztomilejšího či nejkrásnějšího pejska. Titul je na vás. Jelikož můžete trofej jednoduše potisknout, proč na ni nenadepsat titul pro největšího utěkáře? Zboží si můžete prohlédnout v sekci chovatelství a kynologie.

 

 Akrylátová trofej ACLC2100

 

Módní doplňky

Zkrátka nemusejí u zvířecích dárků přijít dokonce ani milovníci módy. I ve vašem okolí se určitě najde nějaký nadšený chovatel, který uvítá tričko se zvířecím motivem, stylovou peněženku s roztomilým potiskem, praktickou tašku nebo přívěsek, který lze zavěsit na klíče nebo na kabelku. Zajímavá a navíc praktická jsou rovněž pouzdra a obaly na mobilní telefony.

  

Drobnosti do domácnosti

Stylová svíčka vykouzlí tu pravou atmosféru nefalšované domácí pohody. Co na tom, že obnáší větší než malou dávku chlupů na možných i méně možných místech. Další možnost představují keramické sošky. Ne, nejste přepracovaní a nevidíte dvakrát. Mnohdy jsou od živé předlohy prakticky k nerozeznání a chybí jim pouze správná velikost. Jestliže efektně otištěná zablácená psí tlapka na stěně nepatří mezi preferované způsoby dekorování bytu, zkuste ji nahradit raději samolepkou na zeď.

 

Kniha

Encyklopedie psích ras nebo příručka pro chovatele morčat, možnosti jsou v tomto směru poměrně pestré. Každý chovatel se rád dozví něco nového o potřebách svého mazlíčka, aby mu mohl dopřát tu nejlepší péči. Kniha je tak dalším tipem na skvělý dárek pro nadšeného chovatele.

 


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy