Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Nejlepší dárky pro tenistu

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Máte kamaráda či příbuzného tenistu a chcete ho něčím obdarovat? Možná ale netušíte, co by takovému tenistovi mohlo udělat radost. Právě pro vás je zde inspirace na malé i velké dárky. 

 

Na batoh i na klíče

Přívěsek s motivem rakety či míčku si může obdarovaný připevnit třeba na sportovní tašku, batoh nebo na klíče. Je to drobnost, která jistě potěší, pokud nechcete kupovat nic příliš drahého. Na druhou stranu takové tenisové přívěsky se dají sehnat i za několik tisíc, takže je jen na vás, jaký budget si nastavíte a kolik do takového dárku chcete investovat.

tenis dárky

Pitný režim

Každý sportovec musí dodržovat pitný režim, nejinak je to u tenistů. Pokud tedy máte rádi spíše praktické dárky, které najdou své využití a nebude se na ně jen zbytečně prášit, pak můžete pořídit láhev na vodu. Sportovní láhve mají různé designy, takže i tady můžete pořídit něco přímo na míru.

 

Už žádná mokrá taška

Skvělou vychytávkou (a zároveň praktickým dárkem) je rychleschnoucí ručník. Nejen že se dá složit do úplně malé ruličky, takže v batohu nezabere téměř žádné místo, ale navíc je v podstatě okamžitě suchý. Takže když se tenista po zápase nebo tréninku půjde osprchovat, ručník opět jen složí a nemusí mít mokrou tašku. 

 

Osobní trenér

Tenisový senzor je super osobní motivací pro každého zapáleného tenistu. Propojí se s chytrým telefonem a následně dokáže detekovat každý úder. Hráč tak vidí veškeré údaje o své hře, např. rychlost úderu a jeho tvrdost, úroveň rotace i to, jak dlouho již trénuje. Výsledky lze sdílet i s dalšími hráči, takže je to skvělá motivace, jak se ve hře zlepšovat. 

 

Autogram 

Poměrně drahou záležitostí je sehnat podpis slavného tenisového hráče, ovšem stojí to za to. Sehnat podepsaný tenisový míček či raketu není úplně snadné a pravděpodobně vás to bude stát čas i peníze. Věřte ale, že každý zapálený tenista bude nadšený. Pokud vám tedy na obdarovaném obzvlášť záleží a chcete mu udělat radost, směle do toho!

 

Tenisové ocenění

Pořádáte tenisový turnaj nebo jen chcete odměnit za skvělou sezonu? Pořidte si u nás v eshopu tenisovou trofej s možnostem potisku na míru.

Akrylátová medaile MDAF0017M24


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy