Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Originální dárek pro hasiče

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Oblíbenost sborů dobrovolných hasičů stále přetrvává i v dnešní uspěchané době. Téměř na každé vesnici je hasička, v které schůzuje a cvičí velká část mužského obyvatelstva dané obce. Již dávno u dobrovolných hasičů nejde pouze o ochranu majetku před požárem, ale jedná se o zábavu a sociální aspekt. Dobrovolní hasiči jsou známí tím, že pravidelně pořádají různé kulturní a sportovní akce. Z těch kulturních bychom neměli opomenout plesy, taneční zábavy, stavění máje, obecní zabíjačky a další regionální činnosti. U sportovních to jsou nejčastěji fotbalové, hokejové turnaje či soutěže v hasičských dovednostech. Při těchto akcích se schází obyvatelé prakticky z celé obce, nezřídka kdy i z okolních vsí. Akce většinou mají daný kulturní program, který graduje předáváním různých ocenění. Nejčastějšími dary bývají diplomy, poháry, kokardy, plakety či také láhev domácí pálenky.
Hasiči oslavují i mezi sebou – zakládají si na oslavách narozenin, svátků či dlouholeté činnosti ve sboru. Pro tyto příležitosti přinášíme několik typů na dárky pro hasiče.

 

Zobrazi kompletní nabídku oddělení hasiči >>

 

Originální dárek pro hasiče dle redakce:

   
Hasiči Trofej hasiči HP2
 
Hasiči Plaketa hasiči HP3

 

Hasiči Figurka LUX RF0116
 
Hasiči Figurka LUX RF0117
   

 

 

         
Hasiči Emblém ET43
 
Hasiči Emblém ET89
 
Hasiči Emblém ET95
 
 

 

Nezaujaly vás nabízené dárky pro hasiče? Podívejte se do dalších částí našeho internetového obchodu nebo nás kontaktujte a připravíme vám individuální nabídku. Dárky pro hasiče vám můžeme zaslat pošlou nebo si je můžete vyzvednout v některé z našich kamenných prodejen po celé České republice.


Martin Sojka Autor článku

Majitel firmy a inovátor. Vymýšlím pro vás nové produkty. Ve volné čase rád poslouchám a mixuji hudbu.