Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Trofeje pro kulturisty

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Jak sám název napovídá, cílem kulturistiky je dosáhnout požadovaného vzhledu těla, kdy se hodnotí hlavně mohutnost a vyrýsovanost svalstva. Jedná se o individuální sport, kde každý soutěží sám za sebe. Pochopitelně jako v každém sportě i v kulturistice se soutěží o trofeje, kterými mohou být medaile, plakety, poháry i diplomy. Ten, kdo se intenzívně věnuje sportu, chce být za své kvalitní výsledky odměněn. Tou nejžádanější odměnou je nejlepší umístění v poměřování výkonů sportovců.

Skleněná trofej CR20196

Ceny pro vítěze připravují pořadatalé soutěží v kulturistice, kteří jednotlivé trofeje vybírají z nabídky, která je na současném trhu poměrně hodně pestrá. Žádané jsou hlavně poháry s povrchovou úpravou v barvě zlata, stříbra a bronzu na mramorovém podstavci. Oblíbené jsou také medaile ve stejném barevném provedení, jejichž součástí je i tříbarevná stuha k pověšení na krk. Anebo se vám více zalíbí skleněná plaketa? Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Přejít na trofeje >>

 

Poháry, trofeje pro  vzpírání

Kulturistika i vzpírání patří mezi sporty, které jsou zcela individuální. Zaměřují se na celkovou zdatnost a vzhled těla. Jedná se o naprostou jedinečnost a snahu dosáhnout dokonalosti. Tvrdá dřina, jejímž cílem je získat perfektní symetrii a estetičnost postavy, si zaslouží ocenění. Hodnocení dokonalosti a jejího provedení se proto koná na vyhledávaných soutěží kulturistiky, fitness a silových sportů - jako je právě vzpírání. Kvalitní cenou za úspěch je pak pohár nebo tematická stylová trofej se zlatou, stříbrnou nebo bronzovou povrchovou úpravou. Důsledné zpracování a důraz na detail řadí tyto ceny mezi nejlepší na trhu. Poháry a trofeje pro kulturistiku a vzpírání jsou odměnou, která bude mít své čestné místo ve vitríně cen.


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy