Upozornění: Produktové změny - více zde
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

Věšák na medaile ze Spartan Race

Martin Sojka 03. 02. 2023 Zajímavosti

Historicky první Spartan Race se v Česku uskutečnil v červnu roku 2013. Od té doby si tento náročný sport získal už desetitisíce příznivců, z nichž většina se aktivně účastní závodů. Ať už jen příležitostně otestujete své hranice, nebo naopak systematickým tréninkem usilujete o členství v Trifecta klubu, jedno máme všichni společné - každá získaná medaile ze Spartan Race má význam.

 

Připomínka uspěchů

Medaile mohou sloužit jako pomyslná kronika osobních úspěchů a vyprávět příběh o tom, jak jste se vypracovali až na současnou výkonnostní úroveň. Pro mnohé závodníky představují motivaci, díky které se neustále posouvají kupředu.

Vzpomínáte si ještě na svůj první závod? Uměli jste si tehdy představit, jaké výzvy vás ještě čekají? Každá jednotlivá medaile je jako jedinečný suvenýr. Jsou s ní spojené vzpomínky na den, kdy jste vyrazili překonat své hranice, a také na ty, kdo tam byli s vámi. 

Akrylátová trofej MDAHOLDM15

Ale kam s ní?

Rozhodně si tedy zaslouží něco lepšího, než abyste ji hodili do krabice ve skříni k ostatním podobným relikviím. Řada sportovců si vystavuje ve vitrínách hlavně získané poháry, jednotlivé medaile pak ukládají do nich a jen stužky nechávají viset přes okraj. Co když ale žádný takový pohár nemáte a hlavně potřebujete, aby byly medaile hezky vidět? 

Akrylátová trofej MDAHOLDM13

Věšák jako ideální řešení

Nejčastější řešení je zavěšení medailí za stuhu na nástěnku, na stranu skříně, záclonovou garnýž, kliku od okna nebo jiné improvizované místo. Jestli ale chcete mít své úspěchy ve Spartan Race na očích ve vkusnější podobě, abyste se jimi mohli třeba i pochlubit návštěvám, pořiďte si na ně speciální věšák.

Obvykle jsou k vidění věšáky na medaile z překližky s gravírovanými motivy, u kterých jsou ale jen omezené možnosti co do výběru barvy a celkového vzhledu. Dřevěný materiál se také nemusí každému líbit a mnohdy se ani nehodí do moderně vybavené domácnosti. 

 

Akrylát umožní tvorbu designu na míru včetně potisku

Skvělou alternativou je akrylátový věšák na medaile, u kterého si můžete vybrat různé motivy nebo barevná provedení a dokonce lze zhotovit i potisk na míru. Bude to nejen originální způsob, jak vystavit vaše sportovní trofeje, ale zároveň se stane i stylovým doplňkem interiéru. A pokud hledáte originální dárek pro milovníka Spartan Race, právě jste ho našli.

Ať už si ale svoji osobní výstavu získaných medailí ze Spartan Race zorganizujete jakkoliv, nezapomeňte se u nich čas od času zastavit a pochválit se za dosažené úspěchy.

 

Prohlédnout věšáky na medaile pro Startan Race >>


Martin Sojka Autor článku

Jednatel firmy